Aktuality

Kalendář plánovaných akcí pro 2018

    OTEVŘENÝ SEMINÁŘ, KONFERENCE MANAŽERSKÁ JACHTA AKCE V RÁMCI NADACE ALTEGO, AKTIVITY SE SOCIÁLNÍM PŘESAHEM KALENDÁŘ PŘIPRAVOVANÝCH AKCÍ PRO ROK 2018 Otevřený seminář Z KOLEGY ŠÉFEM 24. ledna 2018, BRNO Otevřený seminář DELE ...

zobrazit aktualitu

Pozvánka na jednodenní otevřený seminář GDPR

V Brně 7. března 2018.   Připravili jsme pro vás unikátní otevřený seminář na téma GDPR s uznávaným odborníkem JUDr. Jiřím Navrátilem a autorem chystané publikace na dané téma. 

zobrazit aktualitu

POZVÁNKA NA OCHUTNÁVKOVÉ HR ODPOLEDNE

Připravili jsme pro vás velmi zajímavý seminář na téma: Neurolingvistické programování v HR praxi, který proběhne 20.2.2018 v Brně od 14:00 do 16:30. Seminářem vás povede akreditovaná lektorka paní Ing. Eva Hof Krocová, zabývající se poradenstvím a koučinkem. Z obsahu semináře se dozvíme: Jak v ...

zobrazit aktualitu

Pozvánka na jednodenní otevřený seminář Z KOLEGY ŠÉFEM

V Brně 24. ledna 2018. Pro velký zájem vyhlašujeme další termín na jednodenní otevřený seminář na téma Z KOLEGY ŠÉFEM. Kompletní pozvánku naleznete zde: Pro přihlášení klikněte sem:

zobrazit aktualitu

Pozvánka na jednodenní otevřený seminář DELEGOVÁNÍ

V Brně 21. února 2018. Otevíráme atraktivní jednodenní seminář na téma DELEGOVÁNÍ aneb jak dosáhnout výsledků prostřednictvím svého týmu. Více informací se dočtete v pozvánce zde: Přihlášku najdete zde:

zobrazit aktualitu

Altego...tak trochu jiná vzdělávací firma

Článek Ing. Jiřího Denka, jednatele společnosti Altego s.r.o., o "tak trochu jiné vzdělávací firmě" si můžete přečíst ZDE.

zobrazit aktualitu

Zajímavý projekt firemní kultury ve firmě se 700 zaměstnanci

Ing. Jiří Denk se podělil o svoje zkušenosti z projektu firemní kultury u konkrétního zákazníka z oblasti energetiky. Článek si můžete přečíst na našem webu ZDE nebo na portálu HR NEWS ZDE.

zobrazit aktualitu

Kniha S Altegem na plavbě kolem světa

Jiří Denk, jednatel společnosti Altego a mořeplavec a cestovatel právě vydává svoji první knihu s názvem S Altegem na plavbě kolem světa. V celobarevné publikaci plné fotografií Jiří popisuje zážitky a příběhy, které ho potkaly na jeho plavbě kolem světa, kterou v letech 2007 - 2010 absolvoval se s ...

zobrazit aktualitu