Aktuality

Kalendář plánovaných akcí pro 2017

OTEVŘENÝ SEMINÁŘ, KONFERENCE MANAŽERSKÁ JACHTA AKCE V RÁMCI NADACE ALTEGO, AKTIVITY SE SOCIÁLNÍM PŘESAHEM KALENDÁŘ PŘIPRAVOVANÝCH AKCÍ PRO ROK 2017 Otevřený seminář Z KOLEGY ŠÉFEM 26. září 2017, BRNO Otevřený seminář ŘÍD ...

zobrazit aktualitu

Pozvánka na jednodenní otevřený seminář DELEGOVÁNÍ

Dne 20. září 2017 proběhne v Brně otevřený seminář na téma DELEGOVÁNÍ aneb jak dosáhnout výsledků prostřednictvím svého týmu. Bližší informace naleznete v pozvánce zde. Přihláška k vyplnění zde.

zobrazit aktualitu

Pozvánka na dvoudenní otevřený seminář ŘÍDIT NEBO VÉST

Na říjen jsme pro Vás připravili seminář v rozsahu 1 + 1 den na téma ŘÍDIT NEBO VÉST - LEADERSHIP pro střední a vyšší management. Termín konání: 3. 10. + 24. 10. 2017 v Brně. Kompletní pozvánka zde: Přihláška zde:

zobrazit aktualitu

Pozvánka na jednodenní otevřený seminář Z KOLEGY ŠÉFEM

Seminář je již obsazen. V Brně 14. září 2017 se uskuteční další otevřený seminář na téma Z KOLEGY ŠÉFEM. Pozvánku na seminář naleznete zde: Přihláška zde:

zobrazit aktualitu

Pozvánka na jednodenní otevřený seminář Z KOLEGY ŠÉFEM

V Brně 26. září 2017. Pro velký zájem vyhlašujeme další termín na jednodenní otevřený seminář na téma Z KOLEGY ŠÉFEM. Zbývají poslední místa. Kompletní pozvánku naleznete zde: Pro přihlášení klikněte sem:

zobrazit aktualitu

Kniha S Altegem na plavbě kolem světa

Jiří Denk, jednatel společnosti Altego a mořeplavec a cestovatel právě vydává svoji první knihu s názvem S Altegem na plavbě kolem světa. V celobarevné publikaci plné fotografií Jiří popisuje zážitky a příběhy, které ho potkaly na jeho plavbě kolem světa, kterou v letech 2007 - 2010 absolvoval se s ...

zobrazit aktualitu

Altego...tak trochu jiná vzdělávací firma

Článek Ing. Jiřího Denka, jednatele společnosti Altego s.r.o., o "tak trochu jiné vzdělávací firmě" si můžete přečíst ZDE.

zobrazit aktualitu

Zajímavý projekt firemní kultury ve firmě se 700 zaměstnanci

Ing. Jiří Denk se podělil o svoje zkušenosti z projektu firemní kultury u konkrétního zákazníka z oblasti energetiky. Článek si můžete přečíst na našem webu ZDE nebo na portálu HR NEWS ZDE.

zobrazit aktualitu

Jdeme společně

Inspirativní článek našeho kolegy Antonína Tomka v HR news.

zobrazit aktualitu