Akce s Dobrokarem

Tisk strany

Následující aktivity realizujeme ve spolupráci se společností DOBROKAR, která se mimo jiné zaměřuje na pořádání firemních akcí s dobročinným přesahem.

JEDNODENNÍ AKCE

Venkovní knihovna: Zažijte příjemný den spojený s kreativní prací na tvorbě venkovní knihovny. Během úvodních zábavných aktivit získají účastníci potřebný materiál, poté navrhnou design knihovny, vytvoří projektový plán a dílo zrealizují. Tím to ale nekončí. Úkolem bude též vymyslet PR kampaň, která knihovnu představí místním obyvatelům.

Komunitní zahrada: Pojďme společně postavit místo, kde se setkávají rodiny, studenti a senioři nad smysluplnou prací. Vezmeme Vás do vybrané komunitní zahrady, kde se můžete zapojit do opravy chodníků, výroby květináčů, smontování truhlíků, sázení rostlin, stromů a keřů, výroby dřevěného zastřešení, či venkovního dřiště pro děti. Na konci dne Vás čeká dobrý pocit ze smysluplné práce, která pomáhá místní komunitě.

Lesní školka: Ráno přejedeme našim Dobrokarem do vybrané lesní školky. Cestou vás čekají netradiční stmelovací hry. Ve školce se pak můžete zapojit do stavby bludiště, či hradu z balíků slámy, výroby nábytku (lavičky, houpačky), výroby zvířat v životní velikosti z europalet, tvorby živé stavby z vrbových proutků, či přípravy hravého programu pro děti.

DVOUDENNÍ AKCE

Ekojízda: Pojeďte s námi do vybraného ekologického centra. Prožijete dva dny v krásné přírodě a vyzkoušíte si strategickou hru, koupání a vodní aktivity, slaňování a především dobrovolnickou pomoc, formou vyčištění pramene, stavbou krmelců a ptačích budek, či vysázení stromků v lese.

Pomoc regionům: Pojďte s námi utéct z velkoměsta do vybraného regionu. Na úvod Vás čekají teambuildingové aktivity a prohlídka nejzajímavějších míst. Poté už následuje konkrétní pomoc dle přání místních obyvatel, např. formou stavby dětského hřiště, naučné stezky, tvorbou Dobrozón (přírodní altán s posezením apod.)

Zdraví a energie: První den po příjezdu se seznámíte s našimi odborníky na zdraví. Můžete navštívit profesionální workshop o běhání, nebo zvolit klidnější program zaměřený na práci s vaší myslí a tělem. Druhý den začněme léčebnou vizualizací. Poté nás čeká program Zdravá záda, obsahující posilovací a protahovací cviky pro vaši páteř, které jistě oceníte v osobním i pracovním životě. Z akce budete odjíždět uvolnění a plni energie.