KLUB ALTEGO

Tisk strany

KLUB ALTEGO pořádá originální a v Brně jedinečné "Otevřené ezoterické duchovně vzdělávací večerní i celodenní víkendové akce pro veřejnost", které pro Vás rádi organizujem již přes 12 let.

Veškeré dotazy na činnost a chod klubu včetně podnájmů směřujte, prosíme, výhradně a nejlépe na email nahir@seznam.cz. V případě pracovních dnů od 10.00 do 15.00 hod. na tel: +420 603 788 578 klubu, nikoliv dotazy formou sms, děkujeme za pochopení.

Aktuální program klubu je umístěn v podsekci této sekce klub, klikněte na program klubu, který dle domluvy s lektory stále aktuálně doplňujeme. Budeme rádi, když přepošlete info o našich akcích dále svým známým.

CO JE NAŠÍM CÍLEM

Pořádáním přednášek, diskuzních večerů, workshopů, seminářů a jiných kulturních pořadů si Vás přejeme především inspirovat, případně Vám rozšířit obzor Vašeho vzdělání a znalostí. Nabízíme Vám také možnost, jak se příjemným způsobem naučit mnoho zajímavého a nového. Klub Altego je tu pro Vás a o Vás...! Témata jsou filosofická, psychologická, o zdraví, alternativních metodách léčení, mezilidských vztazích, astrologická, seberozvojová, aj. Témata a lektoři budou voleni také dle Vašich přání, snažíme se uvádět nová témata a lektory. Snažíme se o originalitu a zveme ověřené lektory.

OKRUHY A TÉMATA PŘEDNÁŠEK A KURZŮ V PROGRAMU V KLUBU ALTEGO:

  • duchovno

  • samoléčba

  • rozvoj intuice

  • vztahy

  • tajemno

  • záhady

  • příležitostné vernisáže


KDY ZAČÍNÁME A KDY KONČÍME, CENY VSTUPŮ?

Přednášky, resp. večerní akce začínají obvykle v 18.00 hod., někdy už od 17.00 hod., vždy indivinduálně zapsáno, prosíme Vás o včasný příchod.

Předpokládané ukončení je v cca 21.00 až 22.00 hodin, řiďte se prosíme instrukcemi v programu klubu. Vstupné na přednášky, resp. na večerní semináře jsou různé, obvykle odvislé od lektora, jeho dostupnosti do Brna, případně zajištění překladatele, ceny propagace akce, atp., přičemž nabízíme jedinečné a kvalitní akce renomovaných lektorů, nyní se pohybujeme v rozpětí od 150 do 350,-Kč za večerní prakticko teoretickou akci a víkendy jsou cenově přijatelné, celodenní seminář cca od 600 do 1200,-Kč dle náročnosti a tématu, dle požadavků lektora.

REZERVACE PŘEDEM, kontakty na klub

Zarezervujte si, prosím účast na každou akci na e-mailu nahir@seznam.cz, kde uveďte jméno a počet osob a tel. kontakt na sebe včetně datumu akce. Pokud se Vám neozveme zpět, považujte rezervaci za provedenou. Pokud máte dotaz k akcím, nebo se chcete zúčastnit na poslední chvíli, volejte prosím +420 603 788 578. Ve všední dny od 10.00 do 15.00 hod., pokud tel. nebereme, zavolejte prosíme později, nepište sms dotazy, děkujeme za pochopení.

MOŽNOST PRONÁJMU V KLUBU, ideálně dlouhodobě, pravidelně se opakující akce od 17.30 hod. nebo víkendové, možno jednat i o celodenních akcích. Cena dohodou i se zveřejněním akce v programu klubu. Info na nahir@seznam.cz. V případě zájmu se obraťte přímo na Mgr. Natálii Gloserovou na tel. +420 603 788 578.

KDE NÁS NAJDETE: Kameníčkova 2, Brno – Žabovřesky 
Poblíž, resp. nad kinem Lucerna, tedy cca 200m od tram. zastávky Králova, tramvaje č. 3 a 11, po vystoupení jděte ul. Královou nahoru, třetí odbočka vpravo, rohový dům a zvoňte na Klub Altego), parkování u klubu je bezproblémové. Mapa zde