Benefiční večeře

Tisk strany

Dne 22. listopadu 2012 proběhla další z akcí, jejíž výtěžek byl věnován na konto Nadace Altego. V prostorách brněnského Hotelu International jsme uspořádali benefiční večeři spojenou s benefiční aukcí. 41 účastníků tohoto společenského večera podpořilo Nadaci Altego nejenom zakoupením vstupenky, ale i koupí některého z dražených předmětů. A co jsme vlastně dražili? Byly to jak originální stříbrné šperky od Michaely Krškové, tak velice zajímavé keramické předměty od sdružení Slepíši - nevidomých lidí, kteří svá díla vytváří pomocí Axmanovy techniky modelování.

Seznam předmětů v aukci včetně cen, za které byly vydrženy, si můžete prohlédnout zde.

Čistý výtěžek z prodeje vstupenek a z aukce byl 62.428 Kč (kalkulace k nahlédnutí zde). Tyto finanční prostředky budou opět použity na podporu programů a projektů zaměřených na rozvoj osobnosti dětí z dětských domovů.

V průběhu tohoto příjemného večera mohli účastníci nejenom podpořit Nadaci Altego, ale také se pobavit, seznámit se a popovídat si se zajímavými lidmi. Příjemným zpestřením bylo vystoupení vynikající folklórní a cross-žánrové skupiny Cimballica. A čekalo nás i další překvapení - pozvání přijal i zkušený chovatel a zoolog Martin Maláč, který pravidelně navštěvuje dětské domovy s programy Zvířata, kterých se nemusíte bát a Zvířata kolem nás. A jak už bývá Martinovým zvykem, nepřijel sám. Přivezl si s sebou dva kamarády, hada a obrovského pavouka, a nechal je kolovat. Tak jsme byli svědky toho, že dámy ve večerních šatech a pánové v oblecích po sobě nechali plazit hada či si hráli s pavoukem.

Benefiční večeře byla krásnou akcí a díky čistému výtěžku ve výši 62.428 Kč můžeme dále podporovat naše nadační projekty.

Děkujeme všem účastníkům za jejich podporu a vstřícný přístup.

Fotografie