Úvod>Vzdělávací programy>Obchodní dovednosti

OBCHODNÍ DOVEDNOSTI

Tisk strany

Tréninky dovedností pro aktivní obchodní zástupce, pracovníky obchodních oddělení, obsluhu prodejen a přepážek a vůbec pro všechny, kdo jsou v kontaktu se zákazníkem a mohou tak ovlivnit obchodní výsledek firmy.

KOMU JE URČEN?

  • obchodním zástupcům

  • pracovníkům obchodních oddělení


PROČ VZNIKL?

Na vystupování a výkonu právě těchto lidí leží zodpovědnost za obchodní úspěch firmy. V době, kdy technická úroveň výrobků a služeb je v podstatě srovnatelná s výrobky ostatních firem, je pro firmy a jejich zástupce velmi náročné uspět. Navíc neustále se zvyšující konkurence ve všech oborech klade čím dál tím větší nároky na připravenost zástupců firem. Osobnost obchodního zástupce zde hraje mimořádně důležitou roli.

CO OBSAHUJE?

Jedná se o ucelený program na sebe navazujících tréninkových seminářů obchodních dovedností. Program je sestaven z jednotlivých témat dle potřeb zákazníka. Náročnost témat se přizpůsobí zkušenostem a znalostem účastníků. Jedná se většinou o 2-denní rozvojové tréninky, doplněné 1-denním video tréninkem, které probíhají každé 2-3 měsíce. Nabyté znalosti a dovednosti si účastníci okamžité vyzkouší v praxi. Díky zpětné vazbě z praktických zkušeností v terénu je možno se vrátit k probraným tématům a případně dotrénovat potřebné dovednosti. Pouze systematickou prací lze dosáhnout skutečně dlouhodobě efektivních výsledků v prodeji.