Úvod>Sociální aktivity>Nadace Altego>Rok 2013>Benefiční večeře a benefiční aukce

Benefiční večeře a benefiční aukce

Tisk strany

Po loňské benefiční večeři, která se setkala s velkým úspěchem, jsme i letos uspořádali benefiční večeři spojenou s benefiční aukcí. Akce proběhla dne 21.11.2013 a brněnský hotel International nám opět poskytl prostory zdarma.

Účastníci společenského večera podpořili Nadaci Altego jak koupí vstupenky, tak velmi aktivní účastí při benefiční aukci. Letos jsme vydražili celkem 49 předmětů ze čtyř chráněných dílen (Sdružení Práh, Domov Nojmánek, Sdružení V růžovém sadu, Centrum sociálních služeb pro osoby se srakovým postižením v Brně - Chrlicích).

Výtěžek z aukce a z prodeje vstupenek činí celkem 79.230 Kč (zjednodušená kalkulace k nahlédnutí zde) a opět bude věnován na podporu rozvojových programů pro děti z dětských domovů, které Nadace Altego dlouhodobě podporuje.

V průběhu večera vystoupil vynikající houslista Josef Špaček, koncertní mistr České filharmonie, který v současné době patří mezi absolutní špičku mladé generace houslistů. Vystoupení pana Špačka bylo opravdu krásné.

Benefiční večer byl nejen prospěšnou, ale i velmi příjemnou akcí a díky čistému výtěžku ve výši 79.230 Kč můžeme dále podporovat naše nadační projekty.


Děkujeme všem účastníkům za jejich podporu.

Fotografie