Úvod>Sociální aktivity>Nadace Altego>Rok 2013>Výtěžek workshopu věnujeme nadaci

Výtěžek z workshopu v CCI věnujeme Nadaci Altego

Tisk strany

Dne 11.9.2013 společnost Altego s.r.o. uspořádala ve spolupráci se společností CCI Czech Republic s.r.o. workshop na téma "Jak vybrat do firmy zaměstnance s tahem na branku". Workshop se konal přímo v prostorách společnosti CCI ve Šlapanicích a byl veden generálním ředitelem CCI Czech republic panem Miroslavem Fochtem a personální ředitelkou Věrou Snášelovou. By kladen důraz na praktické ukázky výběru pracovníků a diskuse s konkrétními manažery, účastníci workshopu byli provedeni i prostorami firmy.

Společnost Altego se rozhodla věnovat čistý výtěžek workshopu ve výši 23.380 Kč Nadaci Altego. Touto částkou podpoří konkrétní rozvojový program pro děti z dětských domovů, a to víkendový výjezdový seminář, který proběhne 18. - 20. října 2013 v rekreačním středisku Nesměř u Velkého Meziříčí. Programu se zúčastní zhruba 25 dětí na prahu dospělosti z několika dětských domovů. Cílem semináře je zvýšit šanci dětí na uplatnění v životě a získání konkrétních dovedností ihned použitelných při hledání zaměstnání a při cestě k jejich vlastnímu cíli.

Děkujeme společnosti CCI Czech Republic s.r.o. za možnost uspořádat workshop v prostorách jejich firmy a jejich vstřícný přístup.

Také děkujeme společnostem, které na workshop vyslali své účastníky a úhradou účastnického poplatku tak podpořili Nadaci Altego: ABBAS, a.s.; DI Industrial spol. s r.o.; dm drogerie markt s.r.o., ENBRA, a.s.; iMi Partner, a.s.; IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o.; KAREL KAŇÁK, s.r.o.; RACIO, s.r.o.; SMC Industrial Automation CZ, s.r.o.; TESCAN, a.s.

Fotografie