(Sebe) koučování a (sebe) rozvoj jinak

Srdečně Vás zveme na UNIKÁTNÍ seminář (SEBE )KOUČOVÁNÍ S PŘÍBĚHEM, který přináší novou úroveň duševní rovnováhy,              protože účastníky konfrontuje se základními otázkami života (např. odvaha/strach, život/smrt, opuštěnost, zrada, křivda).

(SEBE )KOUČOVÁNÍ S PŘÍBĚHEM je zábavná, tvořivá, ale nenabízí laciný únik do relaxace. Zve nás k zaujetí opravdového stanoviska.      Tím probouzí vnitřní sílu, odolnost, ale i radost, protože účastník zjišťuje kým opravdu je, na čem mu záleží, kam směřuje.

Vyjádřit a sdílet svá  často neuvědomovaná přesvědčení a hodnoty, formulovat je a sdílet s kolegy. To ve výsledku vede k lepšímu porozumění kolegům, (proč se chovají tak, jak se chovají, co potřebují  od druhých  ke své práci) a hladší komunikaci mezi nimi.      Rozvíjet emoční  a vztahovou inteligenci účastníků (sebeporozumění a tebeporozumění).

Přesná metodika

Koučování s příběhem prošlo od  roku 1989 dynamickým vývojem a ustálilo se  na přesně dané struktuře kroků, kterými skupina při tvůrčí práci s příběhem prochází.

Skrze příběhy

• Prohlubujeme sebepoznání.
• Získáváme inspirativní souvislosti k současnému dění a tím získáváme šanci       jednat efektivněji, nápaditěji.
• Lépe si uvědomujeme vlastní hodnoty a přesvědčení.
• Při skupinové práci získáváme šanci učit se přijatelně sdílet vlastní názor (třeba i odlišný od názoru skupiny), formulovat jasně a krátce   vlastní stanovisko.
• S pomocí příběhů zpružňujeme vlastní myšlení, čímž zlepšujeme schopnost empatie a porozumění druhým.
• Staré mýty jsou vlastně manažerskými příručkami, které nám nabízí staletími ověřenou moudrost, tipy, triky.

  Seminářem vás provede zkušený lektor Mgr. Robert Stuchlík.

Máte otázky ke stávajícímu semináři? Nebo potřebujete nabídku na míru Vašim požadavkům? Vždy najdeme nejlepší řešení pro Vás. Neváhejte nás kontaktovat přes formulář níže.

15 + 10 =